Interiérový lak

 

Polomatný lak bez těkavých látek (VOC free) do interiéru, ideální pro Mléčné barvy i na neupravené dřevo. 500 ml.

Dostupnost Dodání do 14 prac. dnů
698 Kč
576,86 Kč bez DPH
   
Kategorie Vosky, laky, oleje
 

Ekologický saténově polomatný lak na vodní bázi je velice odolný a trvanlivý, vhodný do interiéru na hodně zatěžované plochy jako je jídelní stůl, židle nebo kuchyňské linky. Je ideální pro Mléčné barvy, aby zachoval polomatný povrch. Zároveň je vhodný i přímo na neupravené dřevo. Balení 500 ml laku pokryje 6 až 7,5 m2, záleží ale na poréznosti natíraného povrchu. Lak neobsahuje rozpouštědla a podíl VOC (těkavých organických sloučenin) je 0,01 g/l. Je certifikovaný pro použití na dětské hračky dle normy EN 71-3.

Na víc zatěžované plochy se doporučují dva až tři nátěry. Mezi nátěry je vhodné zaschlý lak osmirkovat (zrno 240). Lak je možné zředit vodou (max. s 5-10%).

Lak odstín mléčné barvy mírně zvýrazní. Je čirý, nežloutne a na mléčných barvách rychle zasychá. Nalakovaný povrch můžete po dokonalém zaschnutí (ideálně po 24 hod) vyhladit velice jemným smirkovým papírem (se zrnem č. 1200). Po natření nechte lak minimálně týden absorbovat a vytvrdnout. Pak je povrch zafixovaný a je omyvatelný.

Složení: voda, zemní pigmenty, tenzidy, minerály, ester octu, konzervant (1,2-Benzothiazol-3(2H)-ONE).

Není vhodné na podlahy. V případě, že máte zájem o podlahový lak, kontaktujte nás.