Jílovky

Ekologické interiérové jílové barvy na všechny typy omítek, hliněné a minerální omítky, cihly, na dřevo a k renovaci nábytku. Finální povrch barvy je hladký a barvy se dají použít na již natřené zdi.

Vzorník k nahlédnutí v našem obchodě Modrásek v Mnichovicích (viz. prodejny).

 

Stránka 1 z 1 - 68 položek celkem

   
 • Sněženka J003-1
  Sněženka

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - odstín bílý. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Pokud hledáte sněhově bílou s nádechem do modra, tato bílá taková není.  Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Ovčí vlna J004-1
  Ovčí vlna

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - odstín světlý krémový. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Velice světlý odstín, který na zdi vypadá jako bílý, ale je teplejší a vytváří pocit sluncem prosvětleného interiéru. Vhodný i do tmavších pokojů pokud vás už bílé zdi nebaví. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Písečná pláž J102-1
  Písečná pláž

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - odstín světlého písku. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Zemitý světlý odstín navozující uklidňující atmosféru, který můžete v interiéru kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Vhodný i do tmavších pokojů. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Juta J201-1
  Juta

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - zemitý odstín juty. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Zemitý neutrální hnědo-šedý odstín navozující pocit tepla a domova. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Smetana J002-1
  Smetana

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - smetanový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Velice světlý žlutý odstín, který na osvětlené zdi vypadá jako bílo-žlutý, je teplý a vytváří pocit sluncem prosvětleného interiéru. Vhodný i do tmavších pokojů pokud vás už bílé zdi nebaví. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Citronáda J101-1
  Citronáda

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světle žlutý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Jasný světle žlutý citrónový odstín pro výraznější pokoje. Vhodný i do tmavších pokojů. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Sláma J001-1
  Sláma

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - béžovo-žlutý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Teplý zemitější béžovo-žlutý odstín stébla slámy. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Květ Měsíčku J401-1
  Květ Měsíčku

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - výrazný žluto-oranžový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Odstín pro odvážné, barevné a veselé interiéry, nebo k zvýraznění jedné stěny, případně malování na zeď. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.   


  od 185 Kč
 •  
 • Šípková růže J008-1
  Šípková růže

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý narůžovělý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Něžný světlý růžový odstín pro malé princezny i větší Růženky. Tato růžová nikoho neurazí, je jako pohlazení vánkem provoněným keřem šípkových růží. Vhodný i do tmavších pokojů. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Cihlová zeď J402-1
  Cihlová zeď

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - výrazný cihlovo-červený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Zemitý, teplý, výrazný a odvážný odstín. Pro ztlumení světla v místnosti, pro pocit energie, chuti do života i jídla (pozor na to!). Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.    


  od 185 Kč
 • Sladká Mochyně J202-1
  Sladká Mochyně

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - sytý oranžovo-červený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Výrazný jasný odstín, netypická oranžová sytá barva pro barevný nebo až exotický interiér. Výborně se kombinuje s modrou barvou. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Bílá káva J009-1
  Bílá káva

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světle hnědý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Neutrální, světle hnědý odstín bude dokonale ladit s vašim Caffé Latte a navodí ve vašem pokoji teplo a klid. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.  


  od 185 Kč
 •  
 • Ranní kakao J010-1
  Ranní kakao

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - hnědý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2.  Teplý hnědý odstín ranního kakaa s lehkým nádechem šedé. Navodí pocit pohodlí a domova. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Bílý mramor J005-1
  Bílý mramor

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý šedý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Velice světlý odstín, který za světla vypadá téměř jako bílý. Nádech šedé se projeví ve stínu kde bude působit tmavší. Tento studený odstín pocitově ochladí místnost. Vhodný i do tmavších pokojů pokud vás už bílé zdi nebaví. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Břidlice J103-1
  Břidlice

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý šedý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Moderní neutrální, čistý šedý odstín, který můžete lehce nakombinovat se spoustou jiných barev. Tento studený odstín pocitově ochladí místnost. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Antimon J006-1
  Antimon

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně tmavý šedo-hnědý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Šedý polotmavý odstín s nádechem hnědých tónů. Zemitý odstín pro utlumení světla. Trochu pánský odstín vhodný i do pracoven, kde příliš světla omezuje viditelnost displejů. Na objednání, platba předem.


  od 185 Kč
 •  
 • Pazourek J007-1
  Pazourek

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý šedý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Tmavý zemitý odstín šedé jakoby s nádechem zeleno-hnědé. Vhodný odstín pokud chcete danou zeď nebo část plochy ztmavit, nebo zvýraznit světlé prvky v okolí. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.   


  od 185 Kč
 • Antracit J501-1
  Antracit

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý šedo-černý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Tmavý téměř černý odstín. Pro někoho extravagantní pro někoho důležitý odstín moderního pokoje, například jako kontrast k bílému interiéru. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • Fialový vřes J104-1
  Fialový vřes

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavší fialovo-hnědo-šedý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Neobvyklý zemitý odstín s tajemnými tóny fialové a zašedlé hnědé. Utlumí místnost a dodá ji kouzlo neurčitých barev. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Svěží krokus J203-1
  Svěží krokus

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - výrazný fialovo-růžový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Výrazný jasný odstín jarní louky plné fialových krokusů osvěží i projasní interiér. Jediné co na zdi bude chybět budou kapky ranní rosy. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Ametyst J011-1
  Ametyst

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý odstín s nádechem fialové. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Velice světlý odstín, který za světla vypadá téměř jako bílý. Jemný tón fialové se projeví ve stínu nebo s porovnání s bílou. Vhodný i do tmavších pokojů pokud vás už bílé zdi nebaví. Na objednání, platba předem.


  od 185 Kč
 • Jasný růženín J012-1
  Jasný růženín

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý narůžovělý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Jemný krémový lehce narůžovělý odstín nejenom do dětských pokojíků. Vhodný i do tmavších pokojů pokud vás už bílé zdi nebaví. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Achát šedý J105-1
  Achát šedý

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně světlý šedý odstín s podtónem fialové. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Krémový šedý odstín s nádechem fialové, který zachová světlost v místnosti a nebude fádní. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.


  od 185 Kč
 • Vůně Levandule J106-1
  Vůně Levandule

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - hnědo šedý odstín s podtónem fialové. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Polotmavý šedavo-hnědý odstín s fialovým náznakem voňavé Levandule. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Meteorit J013-1
  Meteorit

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně šedý odstín s podtóny hnědé. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Ani hnědá ani šedá, každý v něm vidí něco jiného, případně odstín pro ty co se neumí rozhodnout. Jiný ve světle a jiný ve stínu. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Bouřkový mrak J014-1
  Bouřkový mrak

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - namodralý šedý středně tmavý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Dramatická letní obloha před začínající bouřkou, to je odstín, který ale v interiéru působí uklidňujícím dojmem. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Bílý vápenec J015-1
  Bílý vápenec

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý šedý studený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Jasný šedý chladivý odstín, osvěží a ochladí pokoje s orientací na jih. Na zdech působí při přímém slunečním světle jako bílý. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Starý dub J107-1
  Starý dub

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Zemitý tmavý zelený odstín s nádechem šedé, který pohltí světlo a naprosto uklidní atmosféru pokoje. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Stříbrná šalvěj J204-1
  Stříbrná šalvěj

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně světlý zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Světlý zelený uklidňující odstín se šedými tóny zpříjemní jakýkoliv pokoj, ložnici nebo pracovnu. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Okurkový salát J108/1
  Okurkový salát

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý a jasný zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Svěží jasný zelený odstín, osvěžující jako vychlazený okurkový salát v parném létě. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Avanturin J109-1
  Avanturin

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý a jasný zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Svěží jasný zelený odstín, osvěžující jako vychlazený okurkový salát v parném létě. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • Mlžné hory J110-1
  Mlžné hory

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - polotmavý zelený odstín se šedo-modrým nádechem. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Krásný zamlžený zeleno-modrý odstín, kterému chybí jediné - vůně vznešených hor po letním dešti. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Hluboký oceán J111-1
  Hluboký oceán

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - polotmavý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Modrý odstín s náznakem téměř neviditelných fialových tónů, který vás pohltí svou hloubkou a dokonalostí. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Violka J205-1
  Violka

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně světlý fialovo-šedý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Výrazný fialový lehce zašedlý odstín pro barevný a odvážný interiér. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Hvězdé nebe J502-1
  Hvězdé nebe

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý sytý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Tmavý výrazný modrý odstín pro potlačení světla, jako kontrastní barva na část zdi nebo pro odvážné na celý pokoj. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Malachit J503-1
  Malachit

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý sytý zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Odvážný výrazný tmavý zelený odstín s lehkým modrým nádechem. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Tmavý tyrkys J016-1
  Tmavý tyrkys

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - polotmavý zeleno-modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Tyrkysový lehce zašedlý pastelový odstín, pro barevný hravý interiér. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Pomněnka J112-1
  Pomněnka

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Uklidňující jasný modrý odstín se šedým nádechem, do pokojíčků, ložnic i pracovny. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Azurové pobřeží J113-1
  Azurové pobřeží

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Příjemný světlý studený modrý odstín pro jakékoliv využití od pracoven až do ložnice. Na objednání, nelze platit dobírkou, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • Srdce ledovce J017-1
  Srdce ledovce

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - jasný světlounký modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Chladivé ledové modré srdce, při světle vypadá téměř jako bílá ve stínu lehce zmodrá. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Modrý topaz J121-1
  Modrý topaz

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně světlý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Studený modrý odstín pro jakékoliv využití od pracoven až do ložnice. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • 258 3b J505-1
  Královská modrá

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - výrazný tmavý sytý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • 312b J211-1
  Přílivová vlna

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavší modrý sytý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • 313 3b J504-1
  Poseidon

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - silně tmavý modrý odstín, mírně našedlý. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • 302 7b J506-1
  Cedrový háj

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - sytý tmavý zelený odstín s lehce namodralým nádechem. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • Tmavý smaragd J405-1
  Tmavý smaragd

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - matný lehce zemitý středně tmavý odstín zelené podobný syrovému smaragdu. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.    


  od 185 Kč
 • 109 4b J120-1
  Olivový sad

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavší zelený téměř khaki odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • 007 4b J210-1
  Bambusový list

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - svěží středně světlý zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • 067 4b J021-1
  Citronová tráva

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - jemně zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Oživí i tmavší pokoj. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.


  od 185 Kč
 • 044 2b J119-1
  Světlý tyrkys

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Příjemný světlý studený modrý odstín pro jakékoliv využití od pracoven až do ložnice. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • 309 4b J209-1
  Tropická laguna

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - zářivý světle modrý odstín s zelenkavým tónem. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • 154 4b J117-1
  Modrá ocel

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý šedo-modrý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Tlumený světlý šedivě modrý ocelový industriální odstín. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 •  
 • Černá lilie J118-1
  Černá lilie

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - tmavý šedo-fialový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Téměř antracitový nafialovělý odstín se super matným vzhledem. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • 175 3b J115-1
  Pštrosí pero

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - sytý béžový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Teplý odstín béžové, který je mírně tmavší. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.. 


  od 185 Kč
 • Jasan J114-1
  Jasan

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - béžový odstín s jemným oranžovým nádechem. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku. 


  od 185 Kč
 • 290 2b J019-1
  Šedá koala

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý šedo-béžový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 •  
 • 078 2b J022-1
  Zelený jadeit

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý pastelový zelený odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Vhodný i do tmavších pokojů. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • 304 1b J024-1
  Protěž alpská

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - velice světlý šedavý odstín s nádechem zelené. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Vhodný i do tmavších pokojů. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku..


  od 185 Kč
 • 298 3b J023-1
  Olivín

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlý zelený lehce nažloutlý odstín dozrávajícího citronu. 1 l pokryje 6 - 8 m2.  Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • Žlutý šafrán J206-1
  Žlutý šafrán

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - pastelový tlumený žlutý odstín s nádechem oranžové. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Červená čočka J403-1
  Červená čočka

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - výrazný svěží oranžový odstín červené čočky. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.    


  od 185 Kč
 • 286 Utah J018-1
  Utah

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně tmavý odstín hnědo-oranžové. Odstín je spíš oranžový než hnědý, ale je zašlý ne výrazný křiklavý, dobře se kombinuje se žlutými odstíny. 1 l pokryje 6 - 8 m2Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • 255 2b J207-1
  Květ čajovníku

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - středně růžový pastelový odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 • 123 6b J208-1
  Růžový granit

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - . 1 l pokryje 6 - 8 m2. Zemitý neutrální hnědo-šedý odstín navozující pocit tepla a domova. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou. 


  od 185 Kč
 •  
 • Růžová chryzantéma J116-1
  Růžová chryzantéma

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - světlejší červeno-hnědý odstín. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Příjemný světlý studený modrý odstín pro jakékoliv využití od pracoven až do ložnice. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • 254 5b J404-1
  Červená růže

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - zářivý sytý červený odstín s nádechem růžové. 1 l pokryje 6 - 8 m2. Na objednání, platba předem, nelze platit dobírkou.    


  od 185 Kč
 • 299 1b J020-1
  Lotosový lupínek

  Ekologická interiérová barva na zeď Jílovka - vkusně něžný narůžovělý pastelový odstín se zašedlým podtónem. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 185 Kč
 • neutral J068-1
  Neutral bílá

  Ekologická interiérová barva na zeď bílá Jílovka Neutral bez syntetických konzervantů. 1 l pokryje 5 - 7 m2. Na objednání, platba předem, nelze platit na dobírku.


  od 199 Kč

Stránka 1 z 1 - 68 položek celkem