No-Moooove podkladový nátěr

 

Čirý podkladový nátěr na neporézné povrchy - keramika, plast, sklo, laminát, dýhy...

Dostupnost Skladem
340 Kč
280,99 Kč bez DPH
   
Kategorie Barvy a ochranné nátěry
 

No-Moooove (doslovně - bez hnutííííí) je čirý podkladový nátěr, bez zápachu a rozpouštědel, který se nanáší na neporézne, lesklé plochy kde by normálně mléčné barvy nedržely. Tento podkladový nátěr je neuvěřitelně silný a přilne k hladkým povrchům jako je sklo, keramika, keramické dlaždice, dýhy, laminát, plast. Obsah balení 200 ml pokryje až 4 m2

Podkladový nátěr přilne k jakémukoliv povrchu, který nemusí být obroušený, a připraví plochu k nanešení mléčné barvy, která na nátěru drží. Podkladový nátěr je čirý, a tak nezanechává žádné stopy, pokud chcete mléčnou barvu na některých místech oborusit a nechat tak prosvítat původní povrch.

Více se dozvíte na blogu.

Postup:

Zakryjte a ochraňte pracovní plochu, podkladový nátěr je tekutý a mohl by vám znečistit pracovní povrch. Štětcem důkladně naneste nátěr na celý povrch. Nechte 5 minut schnout. Hadříkem otřete v jednom směru přebytečný nános nátěru. Nechte působit 2 hodiny, následně zkontrolujte jestli je nátěr suchý a naneste mléčnou barvu The Crafty Bird. Mléčnou barvu po zaschnutí ochraňte finálním nátěrem voskem, lakem, nebo pro venkovní použití externím lakem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.